dominik-11

Fotoobrazy


Záber sa stáva fotografiou až vo svojej tlačenej podobe

Presne toto sa mi potvrdilo včera, keď mi kuriér doručil hotové fotoobrazy pre zákazníka.

Nedávno som fotila deti v lesnom klube Jadierko u nás v Stupave a ponúkla som rodičom možnosť dať si ľubovoľnú fotografiu vytlačiť vo väčších fotmátoch buď na fotopapier alebo iné médium s následným spracovaním do obrazu.

Veľmi som sa potešila,  keď mi takmer obratom odpísal otec malého beťára Dominika a chcel mať hneď dva zábery  a v dosť veľkom formáte. Rozhodol sa pre foto na plátne v rozmeroch 105x70 cm a 75x50 cm. Jednu fotku som trochu upravila, aby bol v zábere iba Dominik, poslala objednávku a čakala na zásielku..

105 cm.. som si povedala, že OK, to je cca 1 meter, mám zhruba predstavu koľko to je, ale keď včera kuriér dorazil a vyťahoval z auta obrovský kartón, bola som prekvapená...

dominikb-15 dominik-101
dominik-11 dominik-101-2

Celá netrpezlivá som priniesla kartón do izby a rozbalila. 
Najprv kartón, potom ochranné fólie a konečne celkový i detailný pohľad na hotové obrazy. Samotné fotky na veľkom displeji vyzerajú super, ale dojem z obrovského plátna je niečo celkom iné!

Zhodila som zo steny nad sedačkou zrkadlo a z vedľajšej steny obrovský obraz od Lucky a nainštalovala si aspoň na chvíľu tieto fotografie a predstavovala si, či a ako sa budú páčiť rodičom i všetkým ostatným, ktorí ich uvidia. Tie nezbedné Dominikove tmavé očiská a tiež jeho neopakovateľný šibalský úsmev 😉

No a ako to vyzerá na stenách v izbe reálne môžte vidieť vo fotogalérii 🙂

A tiež ak po obrázkoch pri texte prejdete myšou, ukážu  sa originálne fotografie.

A viac fotiek detí z Jadierka nájdete aj tu: http://blog.ataner.sk/jadierka/


Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *