saal-obrazy-105

Fotoobrazy – Saal Digital

saal-obrazy-105

Keď som sa dozvedela, že firma Saal Digital hľadá fotografov na otestovanie kvality ďalšieho z ich produktov, neváhala som sa opäť prihlásiť.

Využila som pred nejakým časom ich akciu na otestovanie fotoknihy a keďže som bola nadmieru spokojná, rozhodla som sa otestovať aj fotoobrazy.
Nejakú chvíľu trvalo kým som urobila objednávku... V tomto oceňujem trpezlivosť personálu a predĺženie platnosti kupónu.
Keď sa mi konečne podarilo z hlbín disku vydolovať fotografie, po ktorých túžila jedna moja známa, urobila som návrh produktu cez užívateľsky veľmi príjemné rozhranie.

 

Po odoslaní objednávky mi mailom prišla notifikácia s možnosťou kontrolovať stav objednávky a následne aj o podaní zásielky. Na stránke DHL som potom mola sledovať ako putuje z Nemecka. 
Všetko prebehlo veľmi rýchlo: v nedeľu večer som zadala objednávku a vo štvrtok dopoludnia mi už zvonila kuriérka, že má pre mňa balíček. S napätím som rozbalila kartón a obdivovala som starostlivé balenie jednotlivých obrázkov.

Objednala som 3 obrázky formátu A4 na 5mm penovej doske.
Čistý a elegantný vzhľad bez orámovania, príjemný zamatový finiš - nelesknúci sa povrch umožňuje pohľad na fotografie na stene bez rušivých odrazov. Farebné podanie a ostrosť obrazov je vo vynikajúcej kvalite.

Dúfam, že hotové obrazy sa budú Jarmile páčiť ešte viac ako samotné fotografie, ktoré našla v mojich FB albumoch Z Keukenhofu NL, Z mojej terasy, Kvitnúcej marhule v mojej záhrade...

Tags: No tags

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *