cover-20

Gravi Zuzi & Richi (& Jurko)


Veselé tehotenské fotenie

Keď som sa chystala na stretnutie so Zuzkou a Richardom, necítila som sa dobre. Bolo to pár dní po smutnej udalosti v našej rodine. 
Ale akonáhle som prekročila prah ich bytu v Dúbravke, všetko zo mňa opadlo a bezprostredná konverzácia od začiatku mi uľahčila "prácu".

cover-20
cover-23

Náramne sme si porozumeli hneď na začiatku, možno aj preto, že Zuzka už čakala svoje štvrté dieťatko. Keďže ja mám tiež 4 deti, síce už trochu väčšie, so smiechom sme si vymenili zopár skúseností zo života v mnohopočetných rodinách. Ja som vyjavila ľútosť, že nemôžem odfotiť s bruškom aj starších súrodencov, ktorí boli na návšteve u svojho ocka. Zuzka ma však ubezpečila, že to je len dobre, lebo s tými staršími by sme nenafotili asi vôbec nič.

Po skvelej káve sme sa dali do práce, Zuzka s Richardom mi zapózovali najprv v štýle veget u nás doma, na gauči atď. Potom sme skúsili nejaké to vylihovanie na zemi, v objatí a s láskavými pohľadmi do očí ale neprestajne sa zadúšajúc od smiechu. A to sme naozaj nič nepili. Teda okrem vody a kávy. Nasledovala malá pauza s vynikajúcim zákuskom, po ktorom sme nabrali všetci druhý dych a prišlo aj na intímnejšie zábery. 

Tak ako som sa trochu toho fotenia na začiatku bála, tak nakoniec všetko dobre dopadlo.
Pár dní po fotení Zuzka priviedla na svet švárneho šuhajka Jurka, z ktorého sa všetci spolu tešia.

Celý album z tohoto gravi fotenia tu


One Response

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *